Více o kroužcích, letáčky...

Taneční školička:

Ilona Brunová, tel. 731 480 480

Tancování bude probíhat v Pohybovém sále kde je pro děti připravený nový hrací koberec 6x4m. 

Prázdninový provoz 2019:

Bodystyling - pondělí - 18.30 - 19.30

Kadeřnictví - na objednání

Masáže - na objednání

Thajské masáže - na objednání

Příměstské tábory - obsazeno

Jesličky - přes prázdniny volno, od září obsazeno

Roztleskávačky povede Nikol Šťastná. Nikola má dlouholeté zkušenosti v tanci. V loňském roce také vedla v Bose úspěšný kroužek vaření. Na děvčátka se moc těší! :-)

Výlet do zázemí brněnského letiště

S dětmi z DK Pinokio plánujeme na závěr školního roku ve středu 27. 6. 2018 odpoledne navštívit Letiště v Brně - Tuřanech.
Objednaná exkurze nás zavede na místa, kam se cestující běžně nedostanou a uvidíte startovat i přistávat různé druhy letounů. Prohlídková trasa povede přes odletovou i příletovou část terminálu, zastavíme se u bezpečnostní kontroly, uvidíme také prostory, které jsou za běžného chodu letiště pro cestující nedostupné.

Na výlet s dětmi se těší vychovatelé DK Pinokio

THAJSKÉ MASÁŽE - každé úterý 17.00 - 19.00 hodin Po tel. domluvě možné i v jinou dobu.

Účinky thajské masáže
odstraňuje ztuhlost a napětí svalů šlach a kloubůodbourávají strespředchází bolestem hlavy a migrénámposiluje imunituodstraňuje pocit těžkosti, únavy nohou a otoky chodidelposiluje nervovou soustavuočišťuje tel od toxinů a nečistotzlepšuje krevní oběhpůsobí relaxačně a proti únavě

Jak se provádí tradiční thajská masáž? Thajská masáž se provádí ve vhodném oblečení na speciální matraci, případně na masážním lehátku. Masérka posupně uvolní Vaše svaly, klouby, šlachy a chodidla a natáhne i Vaši páteř. Thajská masáž začíná od chodidel, kde je velké množství reflexních bodů a pomohou tak uvolnit problematická místa. Poté se položíte na záda a pokračuje se přes nohy, břicho až k horním končetinám. Dále následuje poloha na boku a na břiše a thajská masáž končí masírováním vsedě.

Relaxační olejová masáž. Celková relaxace těla. Při olejové masáži se vyvíjí menší tlak a kůže po ní zůstane nádherně provoněná a odpočatá. Královská bylinná masáž. Odstraňte ztuhlost a napětí svalů, šlach i kloubů. Zahřejte se s vůní tradičních thajských bylin a koření. Thajská masáž nohou. Hluboké kořeny tradiční léčby. Zlepšete si zdravotní stav a nechte své nohy oddychnout.

Tanečně pohybový kroužek pro maminky s 1-3letými dětmi

Pondělí 9.30 - 10.30 hodin      Lektor: Ilona Brunová, tel.. 731 480 480


Dětský klub PINOKIO: DEVATERO STUDÁNEK Jaká je voda? Co umí? A k čemu je potřeba?

Získali jsme metodické podklady, pracovní listy a témata týkající se vody ve všech podobách. Děti si založí akvárium, samy vyberou rybičky. Poznají život ve vodě, čištění a regeneraci užitkové vody, studny pod Zelným trhem, pramen či studánku v našem okolí. Devatero studánek představuje dětem vodu v devíti různých podobách. Jaká je voda? Jaká může a umí být? Voda je živá, když budí ze spánku semínka. Je věčná ve svých proměnách na zemi, nad zemí i pod zemí. Je čarovná, když zrcadlí svět, a živelná, když se vylije ze břehů. Tvoří velký kus světa, a přitom na mnoha místech chybí. Sucha přibývá, studánek ubývá. Pojďme vodu lépe poznat, pohrát si s ní, zažít ji - také proto, abychom o ni chtěli a uměli lépe pečovat.

Noc s Andersenem

v pátek 30. 3. 2017 pořádala místní knihovna Noc s Andersenem. Dětský klub PINOKIO pro děti připravil nocování se Sněhovou královnou. Nechyběla ani stezka odvahy. Děti šly postupně, ve skupinkách a hledaly trasu vytyčenou patnácti světýlky. U čtyřech byly sklenice s barevnými sklíčky - střepy z kouzelného zrcadla. Ty měly za úkol najít a posbírat. Po návratu do Bosy přečetla dětem Lucka pohádku o Sněhové královně, děti pak seskládaly zpět kouzelné zrcadlo. Zúčastnilo se 32 dětí od pěti do dvanácti let. Akci organizovala Lucka Hrubá a Markéta Langerová, na stezce pomáhali Míša, Monika, Radek, Romča, Radim a Roman. Všem děkujeme a těšíme se na další akce pro děti!